Paweł Przepióra Kampania wyborcza Wybory Dopiewo 13 czerwca 2021 r.

Wkrótce cisza wyborcza w gminie Dopiewo

Szanowni Państwo, Drodzy Sąsiedzi,

Pojutrze, w niedzielę 13 czerwca, wspólnie wybierzemy nowego gospodarza gminy Dopiewo.

W ostatnich miesiącach los mocno doświadczył naszą społeczność. Nagła, przedwczesna śmierć znakomitego wójta Adriana Napierały, związane z nią zawirowania formalno-prawne, trzykrotnie przełożony termin głosowania i wreszcie dotykająca cały świat pandemia. Wspólnie przeszliśmy przez ten trudny czas, teraz pora na kontynuację dobrych działań i dalszy rozwój gminy Dopiewo.

Przez ponad pięć ostatnich lat miałem zaszczyt pracować dla Państwa na stanowisku zastępcy wójta. Decydując się na start w wyborach i prosząc o Państwa o głosy, przedstawiłem przemyślany, konkretny program działań na resztę przerwanej kadencji, tj. do końca 2023 roku. Składa się on z 36 działań w 12 obszarach tematycznych, a także z 82 ściśle określonych inwestycji we wszystkich 11 sołectwach gminy. Oznacza kontynuację i rozwój naszej gminy Dopiewo.

Proszę o Państwa poparcie oraz Państwa głos.

Zapraszam do jak najliczniejszego udziału w wyborach. Każdy głos jest ważny. Lokale będą czynne od 7:00 do 21:00, listę lokali wyborczych znajdą Państwo na stronie Wybory przedterminowe w gminie Dopiewo 13 czerwca 2021 r.

PS. Warto pamiętać, że od północy z piątku na sobotę do końca głosowania będzie obowiązywała cisza wyborcza.